ذرت كره ای ٣-٢-١

نوشیدنی گرم شونده ٣-٢-١

پاپ كورن های تو پی تو

ذرت كره ای ٣-٢-١

نوعی از پاپكورن آماده به طبخ می باشد. از آنجاییكه از زمانهای قدیم به یاد داریم پاپ كورن همیشه در دكه های موجود در خیابانهای شهر بصورت داغ و آماده درون پاكتهای سفید كاغذی خریداری می شد و این داغ و تازه بودن یكی از نكات اصلی آن در هنگام مصرف این ماده غذایی لذیذ میباشد. نكته دیگر عطر ذرت بو داده شده است كه در بوفه سینماها مشتریان را به سوی خود جذب میكند. این دونكته توجیهی برای مصرف این محصول است كه نیاز به تولید آن درمنزل را با صرف وقت كمتر از ٣ دقیقه ممكن می سازد. علاوه بر آنكه از نظر بهداشتی به دلیل داشتن بسته بندی غیر قابل نفوذ می تواند بعنوان میان وعده ای سالم و مغذی برای كودكان و بزرگسالان معرفی شود. نكته دیگر مصرف كره به عنوان یك نیاز اساسی بدن است كه نیاز ویتامین A در شبكیه چشم در كودكان به رتینول را تامین میکند. تركیبی از یك پروتئین گیاهی+ فیبر+ كربوهیدرات كه از نشاسته ذرت ایجاد میشود که انرژی زاست و بهمراه ویتامین می تواند بعنوان یك میان وعده كامل برای همه افراد معرفی شود.

نوشیدنی گرم شونده ٣-٢-١

این محصول یك نمونه دیگر در زمینه نو آوری در تولید نوشیدنی های آماده در ایران می باشد. كه نوشیدنی داخل آن درون لیوانی با قابلیت گرم شدن هنگام مصرف قرار داده شده و این انرژی از محل یك واكنش گرما زا كه در محفظه پایینی لیوان قرار داده شده تامین میگردد. در هنگام مصرف با فشار دادن دگمه ای در پایین لیوان این واكنش فعال میشود و نتیجه آن نوشیدنی ای دلچسب و گواراست كه مصرف كننده را بی نیاز از برق و باتری و گاز میكند. بخصوص هنگام كوهنوردی و فعالیتهای خارج از منزل و مسافرت در جاده های خارج از شهر كه دسترسی به یك نوشیدنی داغ باعث اتلاف وقت و انحراف از مسیر میشود. یك محصول پر طرفدار در این لیوانها شكلات داغ میباشد، كه برای مصرف چنین محصولی باید هزینه بالایی در كافی شاپ پرداخته شود و یا وقت زیادی برای تهیه آن در منزل صرف شود. كه در اینجا به راحتی و فشار یك دكمه میتوان آن را میل نمود. با توجه به ذائقه طرفداران شكلات در دنیا كه نوع داغ ان را بیشتر میپسندند محصولی پرمخاطب است.

پاپ كورن های تو پی تو

پاپ كورن در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد كه از انواع آن میتوان به طعمهای كره ای و نمكی اشاره کرد. و بخصوص در كشور ما معمولا به این شكل معرفی شده است، ولی قابلیت طعم دار كردن پاپ كورن باعث شده كه بتوان آن را با نوعی از آجیل و شیرینی هم جایگزین كرد كه این اولا باعث جذب كالری كمتر و سیری زودتر به دلیل حجم بیشتر میشود و همچنین دریافت فیبر بیشتر كه لزوما كم نمک بودن آن را ایجاب میكند كه جایگزین نمک میبایست طعمی دوست داشتنی مثل پنیر باشد، بصورت پودر پنیری كه به روی ذرت پف كرده اسپری میشود. و آن را به یك غذای كامل تبدیل میكند با طعمی متفاوت از پاپ كورن. نوع ذرت مصرف شده در این محصول نیز متفاوت است. این نژاد از ذرت در هنگام پخت كاملا به فرم گرد و توپی در می آید و همانطور كه از اسم این محصول نیز مشخص است متشکل از دو نوع ذرت توپی است. نوع دیگر ذرت توپی با طعم كارامل می باشد، طعمی كاملا طبیعی كه با تركیبی از شكر قهوه ای و كره برروی دانه های پاپکورن روكش میشود. طعمی به یاد ماندنی و موفق در زمینه تولید پاپ كورن بوده و تنوع ترکیبی این دو طعم باعث جذابیت این محصول می باشد.

شرکت سمنک

این افتخار را دارد كه تمام محصولات تولیدی خود را برای اولین بار در ایران تولید و عرضه مینماید